seslisohbet-giris

Kürtçe Konuşarak sohbet Etmek, Seslisiteler de kısıtlamalar getirildigini Hepimiz biliyoruz biz seslidevran.com olarak sesli chat ve sesli sohbet site sahiblerini kınıyoruz nedeni ise Heval Yoldaşlarımızın Sohbet odalarında kürtçe konuşma yaşagı getirilmesidir İnsanların Hiç bir zaman diline,inançîna kısıtlama getirmeden bir sohbet düzeninde yer almak her insanın hakkıdır..

örnek: Türk,Arap,Cerkez Aslı olan arkadaşların kürtçe chat platformunda bulundugu zaman o arkadaşlara kürtçe konuşma Sarttır Demek Sizce Mantıklı Gelir mi ? ßence insanın dili inançı mehsep’i neyse ayırt edip Siz bu sitede bu türkçe konuşamazsınız Lazca Konuşamasınız demek mi? lazım ?…. Seslidevran.com sitesi olarak herkesin özgür düşünlerine inançına diline ırkına meshepine saygı duyuyoruz…

Kürtçe Sesli chat,Kürtçe Sesli sohbet ve Kameralı chat görüntülü konuşma Anlatımı

Değerli Sesli chat,Sesli sohbet Kullanıcıları son zamanlara seslidevran.com’un google gidişatlarını ebey bir geriye ilerlemis bildigimiz gibi kürtçe chat,kürtçe sesli sohbet hizmetlerini çogu sesli sitelerin hizmet vermediginin farkındasınız seslidevran.com,umudaezgi.com,sesliturkuler.com,sesliheval.com,harikasin.com,turkudostu.com,dostradyo.com sitelerimiz üzerinden ücretsiz olarak görüntülü chat,kameralı sohbet hizmeti sağlayarak kürtçe siteler arasında zirve de bulunmaktayız sizde kaliteli sesli chat sitemiz de bulunmaktan kaçınmadan giriş yapıp site odaları içinde doğal kürtçe sohbet edebilir arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

197 Okunma 05 Mar 2017

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

seslisite giriş

Avrupa Sesli chat

13 Mar 2017
seslihizmet

Sesli sohbet sorunu

13 Mar 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!