seslisohbet-giris

Sesli chat Kürtçe,Voice chat Kürtçe ,Sesli chat Kürtçe Web Sitesi
Merhaba değerli Arkadaşlar Sesli chat siteleri arasında Türkiyê nin Doğusundan giriş Yapan kürt arkadaşlarımız için açılmıs olan konu başlıklı Sesli chat kürtçe Blog Yazımız okurların Dikkatini Sesli chat sitemiz olan seslidevran.com ‘un Kürtçe chat hizmeti vererek kürtçe müzik , kürtçe sohbet sesli olarak imkanı sunmaktadır.

Kürtçe Hizmetlerimiz

 • Avrupa dan bağlanan Kürtçe sesli chat odalarına türkiye deki kullanıcılarla aynı odada sohbet etme imkanı verilmekte , avrupa – türkiye kullanıcıların kürtçe mp3 odaları kürtçe sohbet odalarında birbirileriyle kaynasarak ortak arkadaşlıklar kurmaktadırlar siz de bu ortam da yer almak isterseniz sitemiz e bağlanarak sesli kürtçe chat,sohbet odalarında yer alabilirsiniz.
 • Avrupa – Türkiye deki Sohbet chat  Odalarında Hangi kurallar mevcuttur Sitemiz deki kürtçe müzik,Kürtçe sohbet odalarında siyasi icerikli konuşmalar kesinlikle Yaşakdır.. (
 • SiyaseT Odasında Kullanıcıların Tüm konuşmalarından sitemiz Sorumluluk Üstlenmemekte olup Tüm Konuşmaların kullanıcın kendisi Tarafin dan sağlanarak Kendi sorumluluk üzerindedir..
409 Okunma 01 Oca 2017

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

seslisite giriş

Avrupa Sesli chat

13 Mar 2017

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • Bir WordPress yorumcusu
   Bir WordPress yorumcusu 1 Ocak 2017

   Merhaba, bu bir yorumdur.
   Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
   Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

  • KeÇa DeLâl
   KeÇa DeLâl 7 Şubat 2017

   MerhabaLar Sohbet siteleri arasında seslidevran.com bize sunduğu kürtçe sesli chat odalarını sundukları için site yönetime teşekkür ederiz.


Sen de Yorumla!